Kadra

W punkcie przedszkolnym Chatka Puchatka pracują wykwalifikowani nauczyciele posiadający odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i szeroką wiedzę z zakresu pedagogiki przedszkolnej.

Nauczyciele placówki to pedagodzy wykwalifikowani, pełni ciepła i oddani swojej pracy, dbający o to, aby dzieci czuły się bezpieczne i szczęśliwe..

ilona-gorkowska162

Nazywam się Ilona Gorkowska i jestem założycielką Punktu Przedszkolnego Chatka Puchatka. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia licencjackie o specjalności edukacja wczesnoszkolna oraz przedszkolna, natomiast studia magisterskie terapia pedagogiczna z coachingiem. Prywatnie jestem żoną i szczęśliwą mamą. Postanowiłam stworzyć Punkt Przedszkolny Chatka Puchatka miejsce które zapewni dzieciom kameralną rodzinną atmosferę, a jednocześnie profesjonalnie indywidualne podejście do każdego dziecka. Moim celem jest to aby Państwa dzieci w naszym przedszkolu czuły się bezpieczne szczęśliwe, a jednocześnie odkrywały w sobie to co najlepsze zdobywały wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą im na swobodny rozwój w dalszych etapach edukacji.

aldona-nowak

Aldona Nowak – jestem absolwentką AHE w Łodzi. Ukończyłam studia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej. Praca w przedszkolu sprawia mi ogromną przyjemność. Razem z dziećmi śpiewamy, tańczymy, poznajemy rymowanki, słuchamy zabawnych opowiadań. Jestem również mamą. W pracy wychowawczej zależy mi na kształtowaniu i doskonaleniu u podopiecznych umiejętności działania w grupie oraz niesienia pomocy innym. Praca z dziećmi dostarcza mi niezwykle dużo przyjemności oraz satysfakcji. Ofiaruje dzieciom serdeczność, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa.

Pomoc nauczyciela – Jakub Żyliński

Język angielski – mgr Agnieszka Werte